Пелети є натуральними і виробляються із відходів продуктів лісової промисловості, 100% чиста сосна. Ми виробляємо пелети лише з необробленої деревини і тому вони не вміщують ніяких зв'язуючих елементів. Після сушки і подрібнення сировина (стружка деревини листяних і хвойних порід) проходить лише через прес, що дає на виході якісний, екологіно чистий продукт.


ПЕРЕВАГИ

 

 

 • Екологічно чисті.
  Вуглекислий газ (CO2), що виділяється при спалюванні гранул з деревини, в подальшому використовується деревами під час росту, тому викиди CO2 в атмосферу нульові.
 • Зручність.
  Із-за сильного стиснення гранули з деревини мають невеликі розміри, вони компактні (на відміну від інших видів біопалива, наприклад, тирси чи стружки). Ці характеристики дозволяють легко стікати паливним гранулам та підвищують зручність зберігання і транспортування.
 • Продуктивність.
  Гранули вирізняються дуже низькою вологістю. Спалювання цього виду палива не потребує багато енергії, тому має високу тепловіддачу, тобто виділяє більшу кількість енергії під час горіння.
 • Природньо.
  Гранули виробляють з чистої і незабрудненої деревини. При виробництві гранул взагалі не використовуються ніякі біологічні чи хімічні добавки.
 • Універсальність.
  Гранули з деревини можуть використовуватись в котлах і печах різних видів (в тому числі і традиційні печі), а також в аналогічних системах опалення.

Завдяки переліченим вище характеристикам, гранули з деревини (пелети) швидко набирають популярності серед виробників і споживачів.

Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.